PL ENDEFRRU

O firmie

Firma BMJ Doradztwo Personalne działa nieprzerwanie od 1995 roku. Tworzy go grono specjalistów, którzy zajmują się obsługą firm
w zakresie usług związanych z dziedziną HR, a w szczególności rekrutacją
i selekcją kandydatów do pracy na stanowiskach asystentów, specjalistów lub menadżerów. Przez lata pracy zatrudniliśmy setki osób dbając o wysoki poziom naszych usług i profesjonalną obsługę procesów rekrutacyjnych.

Kładziemy duży nacisk na to, aby kandydaci do pracy dysponowali pełną wiedzą o przebiegu procesów, w których biorą udział, a osobom zatrudnionym dopingujemy, obserwując ich wdrożenie do nowych obowiązków, realizację celów i późniejszy rozwój.
 

Dane Osobowe kandydatów są chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Konsultacje, których udzielamy bardzo dobre przygotowują do procesu zmiany pracy i zwiększają szanse na skuteczne jej znalezienie. Pomagają również w zdobyciu wiedzy na temat aktualnego rynku pracy w Polsce czy w określonym regionie.

nr wpisu do KRAZ  23084twitter facebook
BMJ Doradztwo Personalne, ul. Gabszewicza 26/3 e-mail: b.topczewska@bmj.poznan.pl tel. 0048 604 96 10 90
www.studioflow.pl
Copyright by BMJ Sp. z o.o. © 2010      made by