PL ENDEFRRU

Szukam pracownika

SELEKCJA I REKRUTACJA


Usługi związane z przeprowadzaniem procesów selekcji i rekrutacji kandydatów do pracy realizujemy od 1995 roku.

Dysponujemy obszerną bazą danych o specjalistach i menadżerach.
Nadrzędnym celem przy prowadzeniu tego typu procesów jest indywidualne zaprojektowanie poszukiwań nowego pracownika, prowadzące do optymalizacji czasu i kosztów.


Oferujemy:


•    elastyczne terminy realizacji zlecenia
•    szeroką wiedzę o rynku pracy, branżach, kandydatach
     i optymalnych rozwiązaniach HR
•    sprawdzone i efektywne metody weryfikacji kandydatów
•    gwarancję usługi.


Każdy przeprowadzany przez nas proces rekrutacyjny związany jest
z zastosowaniem szerokiej gamy narzędzi weryfikacyjnych dotyczących wiedzy i kompetencji kandydatów oraz posiadanych przez nich predyspozycji interpersonalnych.
W efekcie prezentowane osoby są idealnie dopasowane do wymagań pracodawcy na wskazanym stanowisku.
W dotychczasowej pracy mieliśmy przyjemność wspierać naszym doradztwem koncerny międzynarodowe, polskie przedsiębiorstwa czy nowo otwierane spółki – niezależnie od ilości zatrudnionych osób czy etapu rozwoju, w którym znajdowała się firma.
Nasze działania rozpoczynamy zawsze od poznania wymagań klientów wobec poszukiwanego kandydata do pracy.


W realizacji powierzonych nam rekrutacji korzystamy między innymi
z zasobów naszej bazy danych zawierającej informacje o tysiącach specjalistów i menadżerów, z ogłoszeń w mediach ogólnopolskich, lokalnych, branżowych, portali internetowych czy z poszukiwań bezpośrednich. Rozwijamy też kontakty z biurami karier, które dysponują informacjami o absolwentach określonych kierunków studiów.

EXECUTIVE SEARCH


Dla przedsiębiorstw poszukujących kadry najwyższego szczebla zarządzania, wysokiej klasy specjalistów, osób o unikalnych kompetencjach, umiejętnościach i wiedzy realizujemy usługę executive search polegającą na bezpośrednim dotarciu do określonego środowiska zawodowego.

 

Usługa ta realizowana jest przez naszych doświadczonych konsultantów, którzy posiadają nie tylko dużą praktykę w procesach rekrutacyjnych, ale przede wszystkim mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem biznesowym i rozległą wiedzą z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw z różnych branż, a także bazą kontaktów. Dzięki temu docieramy do osób, które z racji swojej pozycji zawodowej nie są skłonne odpowiadać na ogłoszenia rekrutacyjne. Proces realizacji zlecenia podzielony jest zazwyczaj na dwa etapy. Pierwszy kończy się przedstawieniem raportu zawierającego dogłębną analizę sytuacji w określonej branży na specjalistycznym rynku pracy w obszarze interesującym klienta, a drugi skupia się na prezentacji potencjalnych kandydatów do pracy.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami
(w celu uszczegółowienia Państwa potrzeb i oczekiwań).

 


 

twitter facebook
BMJ Doradztwo Personalne, ul. Gabszewicza 26/3 e-mail: b.topczewska@bmj.poznan.pl tel. 0048 604 96 10 90
www.studioflow.pl
Copyright by BMJ Sp. z o.o. © 2010      made by